לוקהיד מרטין השלימה את רכישת סיקורסקי איירקראפט

לוקהיד מרטין הודיעה ב-6 בנובמבר 2015, על השלמת עסקת הרכישה של חברת סיקורסקי איירקראפט, מובילה עולמית במסוקים צבאיים ואזרחיים. לאחר ששולבה בתחום העסקי של לוקהיד מרטין מערכות משימה ואימון (MST), סיקורסקי איירקראפט נקראת מעתה "סיקורסקי, חברה בלוקהיד מרטין".

"אנו גאים היום לקדם את פני הצוות של סיקורסקי לתוך לוקהיד מרטין", אמרה מריליון יוסון, יו"ר מועצת המנהלים, הנשיאה ומנהלת העסקים הראשית של לוקהיד מרטין. "לוקהיד מרטין וסיקורסקי חולקות מורשת של חדשנות וביצועים שעיצבה את ההיסטוריה של התעופה במשך יותר ממאה שנים. ביחד, אנו ממוקמים אפילו טוב יותר כדי לספק את הערך המטבי ללקוחות שלנו, לעובדים ולבעלי המניות".

הרכישה מקדמת את המחויבות של לוקהיד מרטין לספק ללקוחותיה פתרונות מוכווני משימה יעילים ובעלות סבירה, תוך כדי הרחבת עסקי הליבה לתחום ההולך וגדל של ייצור מסוקים ותמיכה בהם. היכולת של סיקורסקי למנף את היקפה וגודלה של לוקהיד מרטין תוך הבטחה שלוקהיד מרטין תישאר מובילה טכנולוגית בחזית תחום ההמראה האנכית.

דן שולץ נתמנה לנשיא סיקורסקי, חברה בלוקהיד מרטין. שולץ הוביל את מאמצי השילוב עבור לוקהיד מרטין שהביאו לסיום העסקהץ לפני כן שימש כסגן נשיא למערכות ספינות ותעופה בלוקהיד מרטין מערכות משימה ואימון.

"דן הוא טייס מסוקים ימיים לשעבר, יש לו עשרות שנות ניסיון בתחום המסוקים, כולל עמידה בראש תחום שילוב מערכות המסוקים בלוקהיד מרטין", אמרה יוסון. "הוא מביא ניסיון ניהולי עשיר והבנה מעמיקה של בסיס הלקוחות הבינלאומיים שלנו. אני בטוחה שהוא האדם הנכון להוביל את סיקורסקי בנקודת הזמן החשובה הזאת".

סיקורסקי, כחברה בלוקהיד מרטין, תמשיך להחזיק במטה שלה בסטנפורד שבקונטיקט. תחום עסקי זה, מעסיק קרוב ל-15,000 עובדים ב-11 מדינות. המסוקים של סיקורסקי נמצאים בשימוש בכל חמש הזרועות של הכוחות הצבאיים בארה"ב, וכן בשירות כוחות צבאיים ומפעילים מסחריים ב-40 מדינות שונות.