לוקהיד מרטין משיקה את משרדיה בבאר שבע

לוקהיד מרטין הכריזה, במהלך ביקורה של יו"ר ומנכ"לית החברה מרילין יוסון בישראל, על השקת משרדיה בפארק גב-ים נגב לתעשיות עתירות ידע בבאר שבע. פתיחת המשרדים בבאר שבע תתמוך בגידול נוכחות החברה בדרום והינה צעד נוסף המדגים את מחויבותה ותמיכתה של לוקהיד מרטין בתוכנית המעבר לנגב של צה"ל.

כחלק ממהלך זה, הכריזה החברה לאחרונה על מינויו של שלי גוטמן, לשעבר תת אלוף וטייס קרב בחיל האוויר, למנהל פעילות מערכות מידע ופתרונות גלובליים (IS&GS)בלוקהיד מרטין ישראל. גוטמן ינהל את הפעילות ממשרדי החברה בבאר שבע.

אן מולינס, סגנית נשיא בחטיבת מערכות מידע ופתרונות גלובליים, לוקהיד מרטין: "זהו צעד חשוב נוסף בצמיחתה של לוקהיד מרטין בישראל. פתיחת המשרד בבירת הנגב מאפשרת לנו לעבוד בשיתוף פעולה צמוד עם שותפינו הישראלים, ולסייע בקידום יכולות טכנולוגיות המידע של ישראל".

מזה 19 שנה ברציפות מהווה לוקהיד מרטין מערכות מידע ופתרונות גלובליים את הספק הגדול ביותר לפתרונות ושירותים בתחום טכנולוגיות המידע לממשל האמריקאי. בשנת 2013, הסתכמו הכנסותיה ב-8.4 מיליארד דולר, והחברה מגדילה את נוכחותה הבינלאומית באופן מתמיד באמצעות מיזמי ענק בבריטניה, אירופה ואוסטרליה. בין לקוחותיה נמנים NATO, NATS, משרד המס האוסטרלי ומשרד המשפטים הבריטי.